iDry | הזעה בבית שחי | אנהידרול פורטה

אנהידרול פורטה - דאודורנט לטיפול בהזעת יתר

הזעת יתר

איך זה עובד ?
אנהידרול פורטה מכיל אלומיניום כלוריד שתפקידו לחסום את בלוטות הזיעה. אלו אותן בלוטות אשר מהן אמורה לצאת הזיעה אל מחוץ לגוף. כאשר מורחים את האנהידרול פורטה על העור נוצרת מן שכבת מגן מעל בלוטות הזיעה וכאשר הן מתחילות להזרים את הזיעה החוצה האלומיניום סופג אותה וחוסם את הבלוטות.

אנהידרול פורטה מומלץ?
לפני שמתחילים להשתמש באנהידרול פורטה שזהו אנטיפרספירנט חזק במיוחד ניתן לנסות תכשירים עדינים יותר אשר לא חוסמים לחלוטין את בלוטות הזיעה ומהווים פתרון מצוין לאלה הסובלים מהזעת יתר בבית השחי. אחד התכשירים הטובים ביותר בעולם הוא ה- ספיריאל קרם. ספיריאל קרם הינו תכשיר ייחודי המווסת את פעילות בלוטות הזיעה ומונע הזעה וריחות רעים והוא אינו גורם לגירויים באזור בית השחי, אינו שורף ואינו בעל תופעות לוואי. 

 

איך משתמשים?
את האנהידרול פורטה נהוג למרוח בלילה לפני השינה ולתת לו להתייבש באופן טבעי. יש לשטוף אותו עם מים וסבון בבוקר. אין צורך למרוח אותו שוב בבוקר, ניתן להשתמש בדאודורנט הרגיל שלך ביום יום במידת הצורך, אך לא להשתמש antiperspirants אחר גם כן.
מומלץ למרוח את האנהידרול פורטה שני לילות ברציפות , ולאחר מכן לא להשתמש בו בשני הלילות הבאים. יש לחזור על פעולה זו ככל שיידרש . ניתן להתחיל איתו בתדירות גבוהה או נמוכה יותר על מנת להשיג את האפקט הרצוי, אבל יש לזכור כי אם ישנו גירוי המופיע על העור הנך כנראה משתמש/ת בו לעתים קרובות מדי.

האם אנהידרול פורטה מסרטן?
אנהידרול פורטה כמו שאר סוגי הדאודורנטים להזעת יתר בבית השחי מכילים תרכובות אשר מבוססות אלומיניום והן המרכיב הפעיל העיקרי בכמעט כל antiperspirants. תפקידן של תרכובות אלו הוא לחסום באופן זמני את צינוריות הזיעה על פני השטח של העור. בשנים האחרונות, הועלו חששות כי שימוש תכוף של antiperspirants מבוסס אלומיניום על העור ליד בית החזה עשוי להוביל לספיגה משמעותית של החומר על ידי הגוף וכן גם בתוך הגן הנשי, האסטרוגן, שעלול לגרום לשינויים הורמונליים. מכיוון שלאסטרוגן יש את היכולת לקדם את הצמיחה של תאי סרטן שד, חוקרים הזהירו כי שימוש תכוף בantiperspirants מבוסס אלומיניום עלול להוביל להתפתחות של סרטן השד.

אין ממצאי מחקר עקביים וגדולים בעניין מתאם חיובי בין שימוש בדאודורנט למניעת הזעת יתר בבית השחי לבין פיתוח סרטן השד, אומנם מקורות יודעי דבר אשר מרצים בסמינרים לסרטן השד ברחבי העולם נשאלו
מדוע הסיבה הנפוצה ביותר לפיתוח גידולים סרטניים בשד קרובה לרוב לאזור בית השחי .
הנה תשובתם:
בגוף האנושי ישנם רק מספר אזורים שבהם הוא יכול לפלוט רעלים החוצה והם: מאחורי הברכיים, מאחורי האוזניים, אזור המפשעה ובתי השחי. הרעלים אמורים להיות מסולקים דרך הזיעה אל מחוץ לגוף לכן אנהידרול פורטה ודאודורנטים להזעת יתר אחרים אשר חוסמים את יציאת הזיעה מונעים מהרעלים לצאת אל מחוץ לגוף. רעלים אלה אינם ייעלמו באורח פלא . במקום זאת, הגוף מפקיד אותם בבלוטות הלימפה מתחת לזרועות שכן הוא לא יכול להפריש אותם החוצה.
גברים נוטים פחות ( אבל לא לגמרי פטורים ) לפתח סרטן השד דרך שימוש בדאודורנט בבית השחי
מכיוון שהדאודורנט נתפס בשיער שלהם ולא נמרח ישירות על העור .
לעומת זאת נשים אשר מורחות את הדאודורנט אחרי הגילוח מגבירות את הסיכון
עוד יותר בגלל שהגילוח גורם לחתכים כמעט בלתי מורגשים בעור ומאפשר את כניסת הכימיקלים לתוך הגוף מאזור בית השחי.
כיום ישנם פתרונות שונים ויצירתיים אשר נותנים מענה להזעת היתר בגוף. מצד אחד הם מונעים מהזיעה לעבור לבגד החיצוני ומצד שני הם מאפשרים לגוף להמשיך להזיע, לצנן את הטמפרטורה שלו ולהוציא את הרעלים מחוץ לגוף, את הפתרונות הללו תוכלו למצוא באתר שלנו.

 

אנהידרול פורטה מחיר
המחיר של האנהידרול פורטה ( Anhydrol forte ) אמור לנוע בין 60 ל 70 ₪ וניתן להשיגו בבתי המרקחת השונים ללא מרשם רופא.

אנהידרול פורטה אזהרות ותופעות לוואי
אנהידרול פורטה מיועד לשימוש חיצוני על העור בלבד.
אין למרוח אותו על עור פגוע או מגורה.
בעקבות השימוש באנהידרול פורטה ייתכן והזיעה תעבור למקומות אחרים בגוף כגון כפות הידיים והרגליים, בטן, גב, מפשעות וכו'.
ברוב המקרים מיד לאחר מריחת האנהידרול פורטה איזור בית השחי הופך לשורף עד שורף מאוד. 

יש להימנע ממגע של המוצר בעיניים או באזורים ריריים כגון פה, מעברי האף או איברי מין.
אנהידרול פורטה מיועד לשימוש רק בבית השחי , בידיים או ברגליים . אין להשתמש בו באזורים אחרים משום שהזעה היא פונקציה חשובה לשליטה בטמפרטורת הגוף שלך.
לא לגלח או להשתמש במסירי שיער בשטח של העור המטופל בתוך 12 שעות לפני או אחרי השימוש ב
Anhydrol forte.

יש להימנע ממגע ישיר של האנהידרול פורטה עם בגדים, משטחים , תכשיטים מכיוון שהוא עלול לגרום נזק או לטשטש אותם.
אין להשתמש במקרה של רגישות או אלרגיה ידועה לכל מרכיב. אם אתה מרגיש שאתה חווה תגובה אלרגית , יש להפסיק את השימוש באנהידרול פורטה וליידע את הרופא או הרוקח שלך באופן מיידי.

הריון והנקה, יש ליידע את הרופא לפני השימוש באנהידרול פורטה.
תופעות הלוואי שפורטו לעיל עשויות שלא לכלול את כל תופעות הלוואי שדווחו על ידי היצרן של התרופה. לקבלת מידע נוסף על כל סיכונים אפשריים אחרים הקשורים לתרופה זו , אנא קראו את המידע מצורף לתרופה או היוועצו עם הרופא או הרוקח.

ספיריאל קרם

ספיריאל קרם הינו תכשיר ייחודי המווסת את פעילות בלוטות הזיעה ומונע הזעה וריחות רעים. ניתן לשימוש בפנים, בית שחי, כפות ידיים, כפות רגליים ובשאר האזורים בגוף.
הקרם הינו עמיד ובעל פעילות ממושכת. אינו מכתים את הבגדים.
חשוב לציין כי המגע של הקרם על הגוף נעים במיוחד והוא מווסת את ההזעה ולא מפסיק אותה לגמרי כך שלא נגרמת תופעה של "הזעה מפצה" בעקבות השימוש בו.


נכתב ע"י , בתאריך 31/08/2014

למידע נוסף אודות התמודדות עם הזעה בבית השחי
שלח
מאמרים נוספים
הזעת יתר בבית השחי+ הזעת יתר בבית השחי
ישנן רמות שונות של הזעה בבית השחי ממקרים בהם מזיעים במצב של מתח, חרדה או התרגשות מסוימת ועד למקרים בהם מזיעים כמעט כל היום ובכל ימות השנה ללא תלות בטמפרטורה, במצב הרוח ובסביבה.
הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול+ הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול
על מנת שנוכל לטפל בבעיית ההזעה בבית השחי אנו מציגים כאן מספר דרכי טיפול אשר נפרט עליהן בהמשך:
הזעת יתר בזמן לחץ, מתח וחרדה+ הזעת יתר בזמן לחץ, מתח וחרדה
הזיעה עלולה להופיע כאשר אנו מתוכננים לשאת נאום מול קהל, נמצאים בראיון עבודה, במהלך בחינה מלחיצה או קשה, כשאני עצבניים ולחוצים וכן באמצע פגישה חשובה.
דאודורנט – Deodorant+ דאודורנט – Deodorant
רוב הדאודורנטים בדרך כלל נועדו רק כדי לשלוט בריח, אבל סוגים מסוימים של דאודורנטים כוללים גם מרכיבים המסייעים למנוע הזעה
מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?+ מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?
חולצת הת'ומפסון הינה חולצה ייחודית למניעת כתמי ועיגולי זיעה באזור בית השחי
מירה דריי - miraDry+ מירה דריי - miraDry
מירה דריי הוא פתרון בטוח, מוכח קליני, מאושר על ידי ה- FDA להפחתת זיעה בבית השחי באופן משמעותי. המכשיר ממיס את בלוטות הזיעה ללא ניתוח, לא כרוך בשום חתכים, עם אחוזי הצלחה של מעל 90%.
סל קניות
סל הקניות רייק :-(
משלוח

הזן קוד קופון עדכן
המחיר הכולל של ההזמנה ₪15