iDry | הזעה בכפות הרגליים – דרכי טיפול

הזעה בכפות הרגליים – דרכי טיפול

הזעת יתר

ישנם טיפולים רבים בדיוק כמו שיש סיבות מרובות . באופן אידיאלי, אתה אמור להיות מסוגל לאתר את הסיבה המדויקת ולטפל בבעיה בהתאם. עם זאת, זה לא תמיד כל כך קל. במקרים קיצוניים, יש טיפולים רפואיים, כגון זריקות בוטוקס וניתוחים.
למרבה הצער, זריקות יכולות להיות יקרות והניתוח לא תמיד יעיל.

הנה כמה טיפולים וטכניקות מניעה אותם אתם יכולים לנסות:

1. הטיפול הנוח והיעיל ביותר למניעה של הזעה בכפות הרגליים הוא שימוש בקרם ייחודי אשר תפקידו הוא למנוע את ההזעה בכפות הידיים ע"י וויסות פעולותן של בלוטות הזיעה. כל שיש לעשות הוא למרוח את הקרם בהתאם לצורך. התכשיר עמיד במיוחד ובעל פעילות ממושכת. למידע נוסף 

2.  Iontophoresis על הרגליים הוא טיפול המבוסס על גלים חשמליים. זה יכול להתבצע במרפאתו של הרופא או בבית שלכם.  במהלך ההליך, זרם חשמלי ישיר נשלח לתוך רקמות הגוף באופן רציף על מנת למנוע הזעה.

3. אם lontophoresis נראה קיצוני מדי בשבילך (רוב האנשים מדווחים כי מדובר בהליך מכאיב), ניתן לנסות תרופות אלטרנטיביות, כגון שמן עץ התה, שמן זה הוא שמן אנטיבקטריאלי ואנטי פטרייתי וימנע בעיקר את הריח הרע של הזיעה בכפות הרגלים.

4. שמרו על כפות הרגליים נקיות!  לשטוף אותן פעמיים ביום. שימוש בסבון אנטי בקטריאלי. תנו לרגליים להתייבש לפני שגורבים גרביים.
החליפו גרביים לפחות פעמיים ביום. על הגרביים להיות עשויות 100% כותנה או צמר.ככל שהגרביים ינשמו כך הרגליים יוכלו לנשום.  ישנן גרביים מיוחדות המיוצרות עבור אנשים עם כפות רגליים מזיעות. הן נועדו להגן על הרגליים מפני שלפוחיות ופטריות הבוהן.

5. לדאוג לנעליים חלופיות, ולהשתדל לנעול זוג שונה בכל יום. לשטוף את הזוג האהוב עליך לעתים קרובות ולשים תרסיס מתחת למדרסים. כדאי גם לקבל מדרס נעל עבור הגנה נוספת.  ישנם מדרסים המסוגלים לספוג זיעה. אם הזיעה נספגת כראוי, הצטברות של חיידקים פוחתת.

6. נסה/י תרופות טבעיות. לפעמים הן יותר מוצלחות מאשר מוצרים מסחריים. ישנן תרופות טבעיות שונות כגון: תה, הממליס, שמן עץ התה, אלוורה, חומץ תפוחים, מלח אפסום.

7. זיעה יכולה לגרום לפטרייה בבוהן, יש לסתום את הנקבוביות בכפות הרגליים. ניתן לעשות זאת על ידי שפשוף אבקת טלק או אבקת אפיה על פני כל כף הרגל. אם אתם רוצים לנסות מוצרי תרופות, אתם יכולים למצוא כמה אבקות לרגל עם תחמוצת אבץ. זה עוזר לשמור על רגליים מיוזעות יבשות ומונע ריח!

8. למרות שיש להקפיד כי הרגליים ינשמו, אין עליכם ללכת יחפים ! אם אתם רוצים ללכת יחפים, השתדלו להישאר בתוך הבית שלכם. ודאו כי הרצפות נקיות. בכל פעם שאתם הולכים לים, יש לנעול זוג כפכפים.

עובדה ידועה נוספת היא כי רגליים מיוזעות יכולת לגרום לפטרייה בבוהן.
אפשר למנוע פטריות בבוהן. ראשית אתה צריך לנקוט צעדים כדי להפחית הזעה ברגל.  טיפול מוקפד בכפות הרגליים חיוני לטיפול ומניעה.

ראשית, עליך להבין מדוע רגליים מיוזעות גורמות לפטרייה בבוהן מלכתחילה. פטרת נגרמת על ידי חיידקים הגדלים בסביבה לחה. כאשר כפות הרגליים לכודות בגרביים מלאות זיעה, חיידקים גדלים. ללא היכולת לנשום פטרת גדלה על הרגליים כתוצאה מכך.
לכן, כדי למנוע פטרייה בבוהן, אתה צריך ללמוד איך להתמודד עם הזיעה.


נכתב ע"י , בתאריך 31/08/2014

מוצרים נלווים
מאמרים נוספים
הזעה בכפות הידיים+ הזעה בכפות הידיים
זיעה בכפות הידיים היא הצורה הנפוצה ביותר לאלו הסובלים מהזעת יתר. הזעה מוגזמת בכפות הידיים היא מצב קליני שבו מטופלים מתקשים בביצוע פעולות חברתיות ופונקציונליות יומיומיות.
הזעה בכפות הידיים – דרכי טיפול+ הזעה בכפות הידיים – דרכי טיפול
כאשר לומדים כיצד לרפא הזעה בכפות הידיים, חשוב להבין את הסיבות. להלן חלק מהגורמים או טריגרים של הזעה בידיים
הזעה בכפות הרגליים+ הזעה בכפות הרגליים
האם אתה מוטרד לעתים קרובות בשל הזעת יתר בכפות הרגליים? תופעה זו, למרות שאינה נראית לעין, מהווה מטרד הגורם אי נוחות, מבוכה ועשויי לזרז/ליצור פטרת בעור הרגליים.
סל קניות
סל הקניות רייק :-(
משלוח

הזן קוד קופון עדכן
המחיר הכולל של ההזמנה ₪15