iDry | | הזעה בחתונות

הזעה בחתונות

הזעת יתר

מתחתנים? שיהיה במזל! כמה הכנות, כמה התרגשות, כמה אורחים, כמה מדידות, כמה לחץ, כמה אהבה וכמה שמחה! הכל בערב אחד.
הערב הזה, שכל כך חיכיתם לו, לא יכול להיות מושלם אם "עיגולי זיעה" יתחילו להופיע על החולצה שבחרת ללבוש… אין מנוס, ההתרגשות עושה את שלה וגורמת לכך שבערב המיוחד הזה לא תוכל להתנועע בחופשיות ולהרים ידיים בתחושת ניצחון .
יש פתרון!
אין ספור חתנים כבר נהנו מחולצת הת'ומפסון שלנו. כולם, בלי יוצא מן הכלל, שלחו לנו את הכרת התודה שלהם והודו לנו על כך שגרמנו להם להרגיש בחתונתם הכי בטוח בעולם!
חולצת הת'ומפסון היא חולצה לבנה, בעלת גזרה מחטבת ומחמיאה, שתפקידה העיקרי הוא לחסום את היווצרות כתמי ועיגולי הזיעה. את חולצת הת'ומפסון לובשים מתחת לחולצה המכופתרת כמו גופיה לבנה רגילה לכל דבר ועניין וכך נמנעים מסימני ההזעה באזור בית השחי.
הפטנטים הבין לאומיים והאמריקאים העומדים בלב החולצה מאפשרים לחולצה "לנשום" ובו בזמן יוצרים את אפקט הנידוף, זאת כתוצאה מתנועה טבעית של הזרוע. אפקט זה מסייע לתהליך הקירור המוביל לתחושת קרירות נעימה בבית השחי בעת הזזת הזרוע. כך תוכלו לרקוד, להתפרע, להשתולל, לחגוג ולאהוב.
החולצה מגיעה בשלושה דגמים: צווארון עגול קלאסי , צווארון V וצווארון V עמוק. בנוסף, לאחרונה ייצרה החברה דגם מיוחד עבור נשים. נותר לכם רק לבחור את הדגם המתאים לכם.
החולצה כשלעצמה, מעניקה לכם את תחושת החופש והביטחון אותה כל כך תרצו להרגיש ביום חתונתכם ובזכותה תוכלו לבחור חולצה מכופתרת בכל צבע שתרצו מבלי לפסול צבעים מסוימים רק בגלל היותם "מסגירים" בשל כתמי הזיעה. בין אם מדובר בחולצה מכופתרת לבנה, או שנפשכם חפצה בחולצה תכלת, ירוקה, שחורה, אדומה או כל צבע אחר שיעלה על דעתכם, חולצת הת'ומפסון שלנו מושלמת בשבילה.
נוסף על כך, החולצה המכופתרת תישמר טוב יותר ולא ייווצרו עליה סימנים דהויים הנוצרים כתוצאה משילוב הדאודורנט והזיעה וכך תוכלו להמשיך ולהשתמש בה.
הנכם מוזמנים לגלוש באתרנו ולקרוא את התגובות שרשמו לנו לקוחותינו. אנו מבטיחים לך 100% שביעות רצון ויעילות ובטוחים כי תודו לנו על שהפכנו את הערב המיוחד הזה למיוחד עוד יותר.
הנה תגובה אחת מבין רבות כדי להמחיש את הנאמר:" החולצות שלכם נהדרות, יותר טובות מכל מה שהייתי יכול לדמיין. תודה רבה! מוצר מושלם שעושה הבדל אמיתי בחיים של אנשים".
ראוי לציין כי חולצת הת'ומפסון תישאר ותישמר לכם לשימושים נוספים ולזמן רב. החולצה כה איכותית, אינה מתכווצת ואינה מאבדת מיעילותה ולכן תוכלו להנות ממנה עוד הרבה לאחר ערב החתונה.
חופש. ביטחון. איכות. נוחות. כך אנו מגדירים את חולצת ה- ת'ומפסון שלנו. כך גם אנו מבטיחים שתרגישו אחרי שתלבשו אותה ביום חתונתכם.


נכתב ע"י , בתאריך 31/08/2014

לפתרון בעיית ההזעה בחתונה - צרו קשר:
שלח
מאמרים נוספים
הזעת יתר בבית השחי+ הזעת יתר בבית השחי
ישנן רמות שונות של הזעה בבית השחי ממקרים בהם מזיעים במצב של מתח, חרדה או התרגשות מסוימת ועד למקרים בהם מזיעים כמעט כל היום ובכל ימות השנה ללא תלות בטמפרטורה, במצב הרוח ובסביבה.
הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול+ הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול
על מנת שנוכל לטפל בבעיית ההזעה בבית השחי אנו מציגים כאן מספר דרכי טיפול אשר נפרט עליהן בהמשך:
הזעת יתר בזמן לחץ, מתח וחרדה+ הזעת יתר בזמן לחץ, מתח וחרדה
הזיעה עלולה להופיע כאשר אנו מתוכננים לשאת נאום מול קהל, נמצאים בראיון עבודה, במהלך בחינה מלחיצה או קשה, כשאני עצבניים ולחוצים וכן באמצע פגישה חשובה.
מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?+ מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?
חולצת הת'ומפסון הינה חולצה ייחודית למניעת כתמי ועיגולי זיעה באזור בית השחי
עוד על זיעה בבית השחי+ עוד על זיעה בבית השחי
בית שחי מיוזע, הזעה מוגברת, סימני רטיבות… לא משנה איך תרצו לקרוא לזה, דעו שאתם לא לבד. כולנו מזיעים. למעשה, אחד מכל ארבעה גברים חושש מהזעה מוגברת בבית השחי
סל קניות
סל הקניות רייק :-(
משלוח

הזן קוד קופון עדכן
המחיר הכולל של ההזמנה ₪15