בית שחי מיוזע, הזעה מוגברת, סימני רטיבות… לא משנה איך תרצו לקרוא לזה, דעו שאתם לא לבד. כולנו מזיעים! למעשה, אחד מכל ארבעה גברים חושש מהזעה מוגברת בבית השחי. לגבי הנשים, המין היפה, האסתטיקה היא מעל הכול ולכן דאגנו שגם אתן תהיו מוגנות משום שהבעיה נפוצה גם בקרבכן.
מיליארדי דולרים מבוזבזים מדי שנה על תכשירים הנלחמים בהזעה בבית השחי אך דעו, הכתמים הצהובים המיוחסים לזיעה מבית השחי נוצרים לרוב כתוצאה מאותם תכשירים נוגדי הזעה. התכשירים הללו הם חומציים והחומציות שלהם היא זו היוצרת את הכתמים הצהובים, לא הזיעה עצמה.

במידה ואתם קוראים שורות אלה, הרי שמירב הסיכויים הם שכל תכשיר נגד זיעה כשל באופן כזה או אחר ושאתם מחפשים פיתרון טוב יותר. הרבה יותר. לנו יש אותו.

הזעת יתר בבית השחי היא מצב המאופיין ברטיבות באזור זה ללא סיבה ידועה מעבר למה שכולנו יודעים, הצורך הפיזיולוגי הטבעי של הגוף להתקרר. למרבה הצער, לא מדובר במצב זמני. רבים הסובלים מהזעת יתר סובלים ממנה שנים רבות, לרוב בתחילת גיל ההתבגרות ועד לגיל מבוגר. בנוסף, ההזעה אינה פוסקת, ולא משנה אם מזג האוויר חם או קר. לרוב, הסובלים מהזעת יתר אינם מקבלים את תשומת הלב הראויה מבני משפחותיהם או מגורמים בעולם הרפואה הממעיטים בחשיבות הבעיה וזאת משום שהיא "לא מאיימת על חייהם". הם לא מבינים את עוצמת המצוקה וחוסר הנוחות. אלה הסובלים מהזעת יתר לא מקבלים פיתרון ולכן נתפסים על ידי הסביבה כ - חולים, מאופקים וחסרי ביטחון עצמי. ההשלכות רבות וכוללות בעיות חברתיות ומקצועיות המשפיעות באופן רציני מאוד על איכות החיים.

קיימים טיפולים שונים לבעיה אך למרבה הצער, לא קיים פיתרון קסם תמידי הפותר אותה. הטיפולים הקיימים גורמים לתופעות לוואי שונות ואינם מבטיחים הצלחה. חולצת הת'ומפסון בעלת טכנולוגיית ההידרו-שילד חוסמת הזיעה היא חולצה מיוחדת המהווה פתרון נוח, לא יקר, אפקטיבי וטבעי לרגעי החרדה והמבוכה הנובעים מ"סימני הרטיבות", מבגדים מוכתמים ומחוסר הביטחון. למעשה, החולצה תאפשר לרבים מכם להשתמש בדאודורנט רגיל ולא בתכשירים נוגדי הזעה, שכנראה כלל לא מסייעים לכם. כולנו לובשים חולצות (ולא משנה אם מדובר בחולצה מכופתרת, חולצת פולו או טי שירט) ולכן, אין צורך לשנות הרגלים: ממשיכים ללבוש את אותה החולצה אך מתחתיה לובשים את החולצה התחתונה של ת'ומפסון, שחוסמת את הזיעה ב- 100%.

חולצת הת'ומפסון משלבת בין המאפיינים הטובים ביותר של חולצה תחתונה לבין טכנולוגיה מוגנת בפטנט החוסמת הזעה מבית השחי. כך מתקבלת הגנה מושלמת מפני "סימני רטיבות" וכתמים צהובים הנוצרים כתוצאה מהזעה מוגברת. גם אנשים המזיעים מעט, ובוודאי אנשים המזיעים הרבה, ייהנו מחולצת הת'ומפסון, המעניקה לכם ביטחון ושלווה בכל מצב או אירוע.

החולצה מבוססת על טכנולוגיית ההידרו-שילד חסינת הזיעה ומיוצרת בארה"ב. כך מובטחת לצרכן החולצה האיכותית ביותר המבצעת את מה שהיא מבטיחה לעשות.

הפטנטים הבין לאומיים והאמריקאיים העומדים בלב החולצה מאפשרים לחולצה "לנשום" ובו בזמן יוצרים את אפקט הנידוף, זאת כתוצאה מתנועה טבעית של הזרוע. אפקט זה מסייע לתהליך הקירור המתנדף המוביל לתחושת קרירות נעימה בבית השחי בעת הזזת הזרוע.

חולצת ת'ומפסון עם טכנולוגיית ההידרו-שילד חסינת הזיעה היא החולצה התחתונה היחידה כיום המספקת חסימה מוחלטת של מעבר זיעה מבית השחי. כל חולצת ת'ומפסון מגיעה עם התחייבות חסימת זיעה. אנו מתחייבים כי הזיעה מבית השחי לא תעבור מעבר לחולצת הת'ומפסון!

חברת ת'ומפסון אף מחויבת לשמירה על הסביבה. החברה משתמשת בחומרי אריזה ממוחזרים כשניתן לעשות זאת ותהליך הייצור אינו מכיל או פולט שום חומרים אורגניים נדיפים (VOCs).

 

נכתב ע"י Tal Segal, בתאריך 8/31/2014

למידע נוסף אודות התמודדות עם הזעה בבית השחי:

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.

מוצרים נלווים

מאמרים נוספים

הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי

ישנן רמות שונות של הזעה בבית השחי ממקרים בהם מזיעים במצב של מתח, חרדה או התרגשות מסוימת ועד למקרים בהם מזיעים כמעט כל היום ובכל ימות השנה ללא תלות בטמפרטורה, במצב הרוח ובסביבה.

קרא עוד
הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול

הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול

על מנת שנוכל לטפל בבעיית ההזעה בבית השחי אנו מציגים כאן מספר דרכי טיפול אשר נפרט עליהן בהמשך:

קרא עוד
מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?

מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?

חולצת הת'ומפסון הינה חולצה ייחודית למניעת כתמי ועיגולי זיעה באזור בית השחי

קרא עוד
miraDry עדויות

miraDry עדויות

כאן תוכלו לקרוא ולהתרשם מעדויות של אנשים אשר עברו את הטיפול ב miraDry

קרא עוד

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
idryisrael@gmail.com
עשו לנו לייק: