רופאת עור

הזעת יתר אינה תופעה נדירה או לא מוכרת כיום, אלא מצב ממנו סובלים אנשים רבים, במיוחד במדינה עם אקלים חם כמו ישראל. הן במקרה של הזעת יתר נקודתית באזור ספציפי בגוף והן במקרה של בעיה כללית ונרחבת יותר, חשוב להכיר כי קיימות שיטות אבחון וטיפול יעילות רבות. הרופא המתאים יכול להכווין אתכם אל הפתרונות המתאימים, ולסייע לכם להתמודד בצורה אפקטיבית עם הבעיה

 

במידה ואנחנו סובלים מהזעת יתר באזור זה או אחר של הגוף – כיצד נאבחן את מקור הבעיה ונמצא את הטיפול המתאים והאפקטיבי ביותר? בפרט – כיצד מומלץ למצוא רופא בקרבת מקום מגורינו אשר אכן יידע כיצד לסייע לנו עם הבעיה ולהפנות אותנו לקבלת הטיפול הנכון?

 

היכרות עם הטיפולים המתקדמים בתחום ופנייה למרפאת מומחים להזעת יתר

בתור התחלה חשוב להבין כי התחום של הזעת היתר וטיפולים ייעודיים לבעיה זו הוא תחום רחב ומפותח ביותר כיום, הכולל שורה של טיפולים מסוגים שונים אשר פועלים בדרכים שונות ומסייעים לאינספור אנשים מדי שנה. כלומר, אם אתם פונים לרופא המשפחה שלכם, למשל, והוא טוען כי אין מה לעשות בנוגע להזעת היתר או כי פשוט צריך לחיות עם המצב – דעו כי זה לא נכון! קיימים כאמור טיפולים  מתקדמים רבים וסביר מאוד להניח כי לפחות אחד מהם יתאים למצב הספציפי שלכם ויצליח לסייע לכם בהתמודדות.

על מנת לקבל ייעוץ, אבחון והצעות לטיפול מאנשי המקצוע הבקיאים ביותר בתחום, מומלץ לפנות למרפאה המתמחה ספציפית בטיפול בהזעת יתר. מרפאות כאלו פועלות במקומות שונים בארץ, ומעסיקות רופאים, מומחים ואנשי מקצוע המתמחים במיוחד בתופעה זו, כמו גם במקרים של הזעת יתר במקומות נפוצים וספציפיים בגוף, דוגמת כפות הידיים והרגליים או בתי השחי. באמצעות יצירת קשר ופנייה למרפאה שכזו תקבלו את כל המידע הרלבנטי, כולל הסניף הקרוב למקום מגוריכם. כמו כן, במידה ואין סניף קרוב ממש כדאי להשקיע ולהגיע פעם אחת למרפאה בכל זאת, לצורך קבלת אבחון וייעוץ מקצועי. לאחר מכן, רופאי המרפאה יוכלו להפנות אתכם גם לקבלת טיפול במרפאות או גופים אחרים הקרובים יותר למקום מגוריכם, או להמליץ לכם על טיפולים אשר אינם דורשים הגעה לרופא, דוגמת רכישת האביזרים או התכשירים המתאימים לצורך התמודדות עם הבעיה שלכם.

 

טיפולים מתקדמים להזעת יתר שכדאי שהרופא יכיר

במידה ואתם מנסים רופא זה או אחר בקרבת מקום מגוריכם, כדאי כאמור "לבחון" האם רופא זה בקיא בכל הנוגע לבעיות של הזעת יתר, ובפרט האם הוא מודע לטיפולים המתקדמים הרבים הזמינים כיום עבור בעיה זו.

טיפולים אלו הם רבים ומגוונים, וכוללים למשל שימוש במכשור מיוחד דוגמת מכשיר "מירה דריי"אשר מחמם בצורה מבוקרת ובטוחה חלק מבלוטות הזיעה וגורם להפחתה בפעילות שלהן, טיפול לייזר להזעת יתר בבית השחי ובמקרים מסוימים אפילו ניתוח קטן לטיפול בבעיה. כמו כן, קיימים טיפולים שונים באמצעות הזרקת בוטוקס אשר גורמת לנתק מסוים בין המוח לבין העצב האחראי על הפעילות המופרזת של בלוטות הזיעה באזור מסוים בגוף.

קיים כיום גם מגוון רחב של תרופות ותכשירים אשר מאפשרים לווסת את כמות ההזעה, כמו גם לטפל באפקטיביות רבה בתופעות הלוואי הבלתי רצויות דוגמת ריחות עזים ולא נעימים. תכשירים דוגמת סבון מיוחד, דיאודורנט ייעודי (גם במיוחד עבור כפות הרגליים), קרמים וג'לים מיוחדים ורפואיים המווסתים את מידת ההזעה – כל אלו מסייעים לאינספור אנשים מדי שנה.

כמובן שבנוסף לכל זה קיימים גם פריטי לבוש רבים ושונים, החל מרפידות מיוחדות וסופגות זיעה לבית השחי או לכפות הרגליים וכלה בחולצות מיוחדות המאפשרות לעור לנשום ולזיעה להתנדף, המסייעים להתמודד עם הבעיה.

 

וודאו כי הרופא אליו אתם הולכים בקיא בכל הפתרונות הללו ומציע לכם לפחות כמה מהם, על מנת להבטיח כי הוא אכן מתייחס לבעיה במידת הרצינות והמקצועיות המתאימות.

המאמר עודכן לאחרונה בתאריך 12/29/2021

מוצרים נלווים

מאמרים נוספים

טיפול באמצעות מכשיר miraDry

טיפול במכשיר מירה דריי

מירה דריי (miraDry) הוא מכשיר חדשני, ראשון מסוגו בעולם המשמש כפתרון לא פולשני, בטוח ויעיל לטיפול בבעיות של הזעת יתר בבית השחי.

קרא עוד

עשרת הדיברות לסובלים מהזעת יתר

עשר עצות מרכזיות עבור הסובלים מהזעת יתר, אותן כדאי מאוד לאמץ במידה ואתם מעוניינים להתמודד עם מצב זה באופן היעיל ביותר.

קרא עוד
DermaDry

דרמה דריי

מכשיר זה משמש לטיפול בהזעת יתר בבתי השחי, כפות הידיים והרגליים. באמצעות רפידות עדינות אותן מניחים במקומות הנ"ל

קרא עוד

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
info@idry.co.il
עשו לנו לייק: