מירה דריי - טיפול למניעת הזעת יתר בבית השחי | iDry
מכשיר מירה דריי

הזעת יתר היא תופעה לא נעימה, אשר טומנת בחובה השלכות שליליות הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי. תופעה זו מאופיינת בזיעה מוגברת באזור בתי השחי, כפות הרגליים, כפות הידיים ושאר הגוף. אנשים הסובלים מתופעה זו, לא פעם מדווחים על היווצרות של שפשפות, גירויים בעור ואף זיהומים בעקבות ההזעה המוגברת.

יתר על כן, הזעת יתר תורמת לקושי חברתי ובעיות נפשיות, היות שזיעה נתפסת כתופעה לא אסתטית והריח שמגיעה בעקבותיה, לא מתקבל בטבעיות. אחד מכל מאה אנשים נפגע מבעיה זו, והסיבות להיווצרותה הן מגוונות ורבות, אולם במשך השנים הומצאו דרכי טיפול שונות – החל מניתוחים כירורגים אשר דורשים תקופת החלמה משמעותית הכרוכה בכאב ואי-נוחות, ועד הזרקות תקופתיות של חומרים מסוגים שונים לסתימת בלוטות הזיעה. מכשיר ה-miraDry מהווה בשורה חדשנית בתחום הטיפול בהזעת יתר, ומציע פתרון מתקדם ועשיר ביתרונות לטיפול ארוך טווח בבית השחי. במרפאת או.אר, בראשותו של ד"ר צחי וידר, אנו מציעים את הטיפול המוביל להזעת יתר בבית השחי, באמצעות טכנולוגיית miraDry, לצד ניסיון עשיר, מקצוענות חסרת פשרות והכרה בינלאומית של מספר המטופלים הרב ביותר בישראל.

 

מהו מכשיר המירה דריי?

miraDry הוא מכשיר רפואי חדשני, ראשון מסוגו בעולם, שמשמש כפתרון בטוח לטיפול בהזעת יתר והוכח כתחליף קליני בטוח ויעיל לזריקות הבוטוקס ולניתוחי שאיבת בלוטות הזיעה. מכשיר המירה דריי מבוסס על טכנולוגיה ייחודית אשר עושה שימוש בגלים אלקטרומגנטיים שממיסים את בלוטות הזיעה בעזרת אנרגיית חום. במקביל לפגיעה המבוקרת והמדויקת בבלוטות הזיעה, השכבות העליונות של העור מוגנות ומקוררות, כך שההליך אינו כואב ואינו פולשני. כתוצאה מהטיפול, ההזעה בבית השחי פוחתת באופן משמעותי, והריח הרע נפסק.

miraDry הוא פתרון בטוח להפחתת הזיעה, המוכח קלינית ומאושר על ידי ה-FDA. זהו הליך עם אחוזי הצלחה ניכרים של מעל 90%, ומוכח ביכולתו לבטל את פעילות בלוטות הזיעה לאחר הריסתן.

 

למי הטיפול במירה דריי מתאים?

הטיפול ב-miraDry מתאים לכל מי שמעוניין להיפטר מהזעה בבית שחי בכלל, ועבור מי שסובל מהזעת יתר בפרט. היות שהטיפול לא דורש ניתוח והורס את בלוטות הזיעה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הוא מתאים לכל אדם. הצוות המקצועי של מרפאת או.אר, זמין ומגויס לטפל בכל אדם, יחד עם שירות קשוב, אמפטי ומקצועי ביותר.

 

מהו תהליך הטיפול במירה דריי?

הטיפול ב-miraDry מתבצע בשני מפגשים, בהפרש של 3 חודשים, כאשר כל אחד מהם אורך כשעה. הטיפול אינו כואב ואינו פולשני. התוצאות ניכרות כבר לאחר הטיפול הראשון, אך כדי למקסם את הטיפול וכדי להגיע לתוצאות המיטיבות ביותר, הרופא נערך לשני טיפולים. לאחר פגישת ייעוץ, הרופא בונה את התוכנית המומלצת ביותר עבור מצב המטופל, ומוסר הנחיות להכנה ביתית לקראת יום הטיפול כמו גילוח של בית השחי. ביום הטיפול, לאחר הכנה בירוקרטית, יוזרק חומר מאלחש איכותי לאזור המטופל כדי להבטיח שההליך לא יהיה כרוך בכאבים כלל. לאחר הטיפול, הצוות הרפואי מבצע ניקוי, קירור ובדיקה של האזור המטופל ומוודא שההליך התנהל כשורה.

 

איך נראית ההחלמה מהטיפול במירה דריי?

לרוב, ההחלמה מהטיפול ב-miraDry מסתכמת במנוחה, משככי כאבים סטנדרטיים ושימוש מקומי בקרח למשך מספר ימים בודדים. טבען של בלוטות זיעה שנהרסות הוא שאינן מתחדשות, לכן התוצאה של הטיפול ניכרת בירידה משמעותית ומתמשכת של זיעה בבית השחי. כמו בכל הליך רפואי, התוצאות עלולות להשתנות מאדם לאדם, אך רוב המטופלים אינם זקוקים לזמן החלמה ויכולים לחזור לשגרה כהלכתה. עם זאת, מומלץ להמתין מספר ימים טרם השיבה להתעמלות ולפעילות גופנית מאומצת. גוף האדם מכיל כשני מיליון בלוטות זיעה, כאשר רק 2% מהן נמצאות בבית השחי – תופעת ההזעה תמשך בגוף, והיא פונקציה חיונית ונחוצה לבריאותו ופעילותו התקינה של הגוף בשליטה על הטמפרטורה, אך לאחר הטיפול ב-miraDry לא תהיה הזעת יתר בבית השחי. לדברי מומחים, לחיסול בלוטות זיעה באזור בית השחי, אין השפעה על ויסות חום הגוף ולכן אין הזעה מפצה באזורי אחרים בגוף.

 

האם יש תופעות לוואי לטיפול במירה דריי?

נתוני הבטיחות ממחקרים קליניים של miraDry דווחו כטובים מאוד. תופעות לוואי נפוצות לאחר הטיפול, כוללות נפיחות קלה עד בינונית באזור הטיפול, רגישות, עקצוצים ואי נוחות זמנית במשך כשבוע אחד מקסימום. חוסר תחושה קלה או תחושה שונה בעור, באזור בית השחי, עלולה להימשך מספר חודשים. הטיפול ב-miraDry נוחל הצלחה בכל רחבי העולם ועד כה לא התקבל דיווח על תופעות לוואי קבועות.

 

מהן יתרונות הטיפול במירה דריי?

יתרונות הטיפול ב-miraDry הם רבים ועולים על מגוון האלטרנטיבות הקיימות. ראשית, הטיפול אינו כרוך בכאב – עבור מי שחושש לבצע הליך מסוים מפאת הכאב, יכול להיות בטוח עם הטיפול ב-miraDry. שנית, הטיפול מספק תוצאות עמידות, הנשמרות לכל אורך החיים – אין צורך לבצע טיפול חוזר, הטיפול בטכנולוגיית miraDry הורס באופן מבוקר את בלוטות הזיעה לצמיתות. כמו כן, זמן הטיפול הוא קצר ונוח – עבור ההליך נדרשים שני טיפולים קצרים בלבד, האורכים כשעה ולא דורשים ביקור נוסף.

 

מחיר טיפול במכשיר מירה דריי?

תוכנית הטיפול באמצעות במכשיר miraDry הינה אינדיבידואלית ועשויה להשתנות בין מטופל למטופל.
על פי דרגת חומרת הזעת היתר של המטופל נקבע את מספר הטיפולים המומלץ, כאשר מרבית המטופלים נדרשים לעבור שני טיפולים וישנם כאלו שהתוצאות מספקות כבר אחרי טיפול אחד בלבד. עלות טיפול אחד באמצעות מכשיר ה-miraDry הינה 8,000 ₪ ועלות שני טיפולים הינה 15,000 ₪.

 

עדויות של מטופלים שעברו טיפול miraDry בארה"ב

"לאחר שנאבקתי רבות עם הזעת היתר בבית השחי, החלטתי לנסות את miraDry. במקום לבזבז אלפי שקלים בשנה על הזרקות בוטוקס בבתי השחי, אלפי שקלים על טיפול שאינו קבוע, הטיפול של מירה דריי הורס את בלוטת הזיעה באופן קבוע. miradry היה מהיר, יעיל, ואני מאוד הייתי ממליץ עליו לכל מי שסובל מהזעת יתר בבית השחי."

 

"עברתי טיפול ראשון של miraDry בסוף החודש שעבר, והמצב שלי השתפר באופן דרמטי. זה יכול להיות מוקדם מדי להגיד את זה, אבל אני חושב שmiraDry יהיה בשבילי טיפול שישנה את חיי."

 

"ההליך של miraDry הוא מאוד יעיל. הזיעה הפסיקה לחלוטין. המטרה שלי הייתה לעצור את הזיעה בבית השחי, עיגולי הזיעה וחולצות מוכתמות. כבר אין לי כתמים רטובים מביכים על החולצות שלי. אם היו שואלים אותי, הייתי עושה את זה שוב ואני מאוד שמח על כך."

 

"את טיפול ה-miraDry שלי עברתי אתמול, כן, רק אתמול, אבל אני פשוט לא יכול להפסיק ללכת מול מראה, מרים את זרועותיי ולראות שאין שום דבר! אין כתמי זיעה. 15 שנה הייתי מתחבא מתחת לסוודרים שחורים ובגדים כהים."

 

"אני לא יכול לומר מספיק על איך miraDry השפיע עליי בצורה חיובית. הטיפול הראשון היה לפני כמה שבועות ואני מזיע מעט מאוד עד לא מזיע בכלל בבית השחי לעומת הזעה ללא גבולות בכל שנות העשרה שלי."

 

"ההליך של miraDry היה כמעט ללא כאבים. שלוש או ארבע פעמים הרגשתי כאבים בשיעור של 1 בקנה מידה של 1-10, כל אירוע נמשך לא יותר מכמה שניות. אני רק רציתי להגיד שלמרות שאני 3 חודשים אחרי ההליך הראשון שלי עם MiraDry השני יהיה מאוחר יותר החודש, התוצאות של הביקור הראשון לבד שיפרו את איכות החיים שלי באופן משמעותי. הזיעה שלי ירדה בכ- 90% ואני מרגיש כמו אדם חדש."

 

"לאחר 25 שנים של הזעה מביכה בבית השחי וריח יש טיפול שעובד לטווח ארוך! לאחר שעשיתי את הטיפול ב-miraDry לפני כמה שבועות עד כה אני מאוד מרוצה! זה לא עצר את ההזיעה לחלוטין, אבל בהחלט הפחתה משמעותית ממה שהיה!"

 

המאמר נכתב על ידי ד"ר צחי וידר, בוגר אוניברסיטת בן גוריון משנת 1989, מומחה בכירורגיה כללית.לאחר שנים כמנתח ומנהל חדר המיון בבית החולים "מאיר" בכפר סבא, ייסד והקים את מרפאת או.אר בשנת 2000.המציא ופיתח את מכשיר ה-PalmaDry לטיפול בהזעת יתר בכפות הידיים והרגליים.את ניסיונו הרב בטיפול באסתטיקה רפואית ובהזעת יתר רכש בעשרות רבות של השתלמויות מקצועיות בחו"ל.

מזה קרוב לעשור מעביר קורסים והשתלמויות לרופאים החפצים ללמוד את תחום הזעת היתר והאסתטיקה הרפואית. Trainer של חברת Allergan הבינלאומית.

נכתב ע"י ד"ר צחי וידר, בתאריך 6/30/2021

לקביעת פגישת התאמה או פרטים נוספים בקשר למירה דריי

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.

טיפולים נלווים

מאמרים נוספים

הזעת יתר – מידע ודרכי טיפול

הזעה היא אחת הדרכים לווסת את טמפרטורת הגוף שלנו – אידוי של הזיעה היא דרכו של הגוף להגן עליו מפני סביבה חמה

קרא עוד

הזעת יתר בבית השחי – דרכי טיפול

על מנת שנוכל לטפל בבעיית ההזעה בבית השחי אנו מציגים כאן מספר דרכי טיפול אשר נפרט עליהן בהמשך:

קרא עוד

מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?

חולצת הת'ומפסון הינה חולצה ייחודית למניעת כתמי ועיגולי זיעה באזור בית השחי

קרא עוד

miraDry עדויות

כאן תוכלו לקרוא ולהתרשם מעדויות של אנשים אשר עברו את הטיפול ב miraDry

קרא עוד

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
idryisrael@gmail.com
עשו לנו לייק: