DermaDry

הזעת יתר אינה תופעה נדירה במיוחד – עשרות אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מהזעת יתר במקומות שונים בגוף לפחות בתקופות מסוימות בחייהם, כאשר המקומות הנפוצים ביותר הם בתי השחי, כפות הידיים והרגליים. הגורמים להזעת יתר רבים ומגוונים, ובהתאמה גם דרכי הטיפול השונות המוצעות. כיום, ניתן ליהנות ממכשור מתקדם ופורץ דרך אשר מספק טיפול אפקטיבי ביותר, כזה המתאים לאחוז ניכר מבין הסובלים מהזעת יתר. בקטגוריה זו מומלץ להיוודע ל "Derma Dry" – מכשיר מתקדם וייחודי המסתמן כיום כאחד הטיפולים האפקטיביים ביותר בהיסטוריה של תחום הטיפול בהזעת יתר

 

Derma Dry – במה מדובר וכיצד זה עובד?

מגוון הטיפולים המוצעים לאנשים הסובלים מהזעת יתר הוא כאמור רחב ומגוון יחסית, וכולל לא מעט עצות בסיסיות ומעשיות לשינוי אורחות חיים בצורה אשר תפחית את מידת ההזעה (למשל – שינויים תזונתיים, הפחתה של עישון וכיוצ"ב). עם זאת, רבים הסובלים מהזעת יתר אינם מצליחים להיפטר מהתופעה או לצמצם אותה במידה מספקת אך ורק על ידי שינוי מנהגים מסוימים בחיי היומיום, וזקוקים לטיפולים ישירים ויעילים יותר להתמודדות עם המצב ממנו הם סובלים.

טיפולים ישירים שונים קיימים בתחום זה כיום, אך מעניין במיוחד לבחון את מה שנחשב לאחד הטיפולים הישירים האפקטיביים והמעניינים ביותר – טיפול באמצעות מכשיר ה Derma Dry. מכשיר זה משמש לטיפול בהזעת יתר בבתי השחי, כפות הידיים והרגליים. באמצעות רפידות עדינות אותן מניחים במקומות הנ"ל, מבצע המכשיר פעולה הנקראת בשפה המקצועית – lontophoresis – תהליך הכולל שימוש בזרמים עדינים של חשמל במטרה להשפיע על עור הגוף במקומות הרלבנטיים ולהפחית את מידת הזיעה המופרשת ממנו. בלי להיכנס ליותר מדי פרטים טכניים ורפואיים מורכבים ניתן לומר כי מכשיר זה והתהליך שהוא מבצע מוכיחים עצמם מזה כמה שנים מעל ומעבר לכל ספק, ולכן מומלצים גם על ידי חלק ניכר מהדרמטולוגים (רופאי עור).

הטיפול באמצעות Derma dry זוכה לפופולאריות עצומה ממספר סיבות עיקריות:

הסיבה המרכזית והחשובה ביותר היא כמובן מידת ההצלחה של טיפול זה – הן בחו"ל והן בארץ דיווחו על אחוזי הצלחה מרשימים ביותר, כאשר במקומות מסוימים דווח על מעל ל 98% הצלחה בקרב מטופלים אשר התנסו בשיטת טיפול זו. הזעת יתר, בפרט בבתי השחי ובכפות הידיים, מהווה מטרד משמעותי עבור אנשים הסובלים מכך, וטיפול יעיל אשר עובד בקרב מרבית המטופלים אינו עניין של מה בכך.

מלבד לאחוזי ההצלחה המרשימים מדובר באחד הטיפולים המשתלמים ביותר מבחינה כלכלית עבור הזעת יתר. זאת מכיוון שניתן לרכוש את המכשיר עצמו וכך ליהנות מאותו טיפול אפקטיבי כמה שרוצים, בהוצאה חד פעמית. את הטיפול ניתן לעשות לבד בבית, הוא אינו מסובך ולוקח בסך הכל רבע שעה עד עשרים דקות, מספר פעמים בשבוע (בהתאמה למצב הזעת היתר, האופן בו היא מושפעת כאשר מתחילים בטיפול, ההתקדמות לאורך זמן ומספר מדדים בסיסיים נוספים). בנוסף, זהו טיפול אשר אינו כולל שימוש בתרופות או תכשירים למיניהם, ואינו מצריך מאיתנו למרוח ולהחדיר חומרים מלאכותיים שונים לעור הגוף באופן יומיומי. עבור מי שמאפיינים אלו בטיפולים אחרים בהזעת יתר מפריעים לו, Derma dry ניחן ביתרון משמעותי ביותר.

 

למרות שמדובר במכשיר ביתי פשוט ונוח לתפעול, גם הרכישה והשימוש בו צריכים להיעשות תוך התייעצות צמודה עם אנשי מקצוע מתאימים – רופא עור או אנשי מקצוע מתחום הטיפול בהזעת יתר. מומלץ להתייעץ בטרם רוכשים את המכשיר ומתחילים לטפל בו בעצמכם, ואולי אף להתנסות בטיפול שכזה בקליניקה המתמחה בטיפולים בהזעות יתר, בטרם מחליטים אם לרכוש את המכשיר לבית. על פי ניסיונם של אינספור אנשים אשר סובלים (או סבלו...) מהזעת יתר, רכישת מכשיר זה לבית בסופו של דבר מהווה את אחד הפתרונות המשתלמים והיעילים ביותר עבור הזעת היתר.

 טיפול באמצעות DermaDry

שימוש ב Derma Dry במקביל לטיפולים ושינויים אחרים

כפי שצוין לעיל, קיימים מספר טיפולים נפוצים שונים למקרים של הזעת יתר, ביניהם גם לא מעט שינויים יומיומיים פשוטים ובסיסיים יחסית שמומלץ לבצע. חשוב לציין כי גם אם הטיפול באמצעות מכשיר מתקדם כמו Derma Dry מתגלה גם במקרה שלכם כיעיל ומטפל בצורה טובה בבעיה, עדיין לרוב מומלץ לבצע שינויים ו/או לערוך טיפולים נוספים במקביל.

מדוע? מפני שהגורמים להזעת יתר הם רבים ומגוונים, אך במרבית המקרים דורשים טיפול בפני עצמם, גם אם מצליחים לטפל באחת מתופעות הלווי שלהם (כלומר - הזעת היתר...). לדוגמה, במידה ותזונה לא נכונה היא מהגורמים העיקריים להזעת היתר שלכם, מומלץ ביותר לשנות הרגלי תזונה גם בלי קשר לטיפול הפרטני בהזעה. כך נמנע ממנה מלחזור בעתיד וגם נסייע לגוף בדרכים אחרות, שכן תזונה לקויה עשויה לפגוע במגוון מערכות וחלקים של הגוף, הרבה מעל ומעבר לגרימה של בעיה מציקה כמו הזעת יתר. גם במידה וחרדה, מתח נפשי וגורמים פסיכולוגיים נוספים משחקים תפקיד מרכזי בהזעת היתר ממנה אתם סובלים, חשוב לטפל בגורמים אלו גם בנפרד ובמקביל לטיפול בהזעת היתר עצמה, גם אם זה נעשה באמצעות Derma Dry.

 

לסיכום, טיפול מתקדם וחדשני זה נראה כמו הבטחה משמעותית בעולם הטיפול בהזעת יתר. במידה וגם אתם סובלים ממצב זה מומלץ לנסותו ואולי אף לרכוש את המכשיר לשימוש עצמי בבית, אך לא להזניח במקביל טיפולים אחרים וסיגול אורח חיים בריא ונכון יותר.

המאמר עודכן לאחרונה בתאריך 11/6/2021

לקביעת פגישת התאמה או פרטים נוספים

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי, אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.
מוצרים נלווים
מאמרים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי (במיילים, מסרונים וכד') אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.

האתר הזה מוגן על ידי reCAPTCHA Enterprise ו-Google מדיניות פרטיות ותנאי השימוש.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
[email protected]
עשו לנו לייק: