טיפול באמצעות מכשיר miraDry

מהו מכשיר המירה דריי?

miraDry הוא מכשיר רפואי חדשני, ראשון מסוגו בעולם, שמשמש כפתרון בטוח לטיפול בהזעת יתר והוכח כתחליף קליני בטוח ויעיל לזריקות הבוטוקס ולניתוחי שאיבת בלוטות הזיעה. מכשיר ה- miraDry מבוסס על טכנולוגיה ייחודית אשר עושה שימוש בגלים אלקטרומגנטיים שממיסים את בלוטות הזיעה בעזרת אנרגיית חום. במקביל לפגיעה המבוקרת והמדויקת בבלוטות הזיעה, השכבות העליונות של העור מוגנות ומקוררות, כך שההליך אינו כואב ואינו פולשני. כתוצאה מהטיפול, ההזעה בבית השחי פוחתת באופן משמעותי, והריח הרע נפסק.

miraDry הוא פתרון בטוח להפחתת הזיעה, המוכח קלינית ומאושר על ידי ה-FDA. זהו הליך עם אחוזי הצלחה ניכרים של מעל 90%, ומוכח ביכולתו לבטל את פעילות בלוטות הזיעה לאחר הריסתן.

 

למי הטיפול במירה דריי מתאים?

טיפול במירה דריי מתאים לכל מי שמעוניין להיפטר מהזעה בבית שחי בכלל, ועבור מי שסובל מהזעת יתר בפרט. היות שהטיפול לא דורש ניתוח והורס את בלוטות הזיעה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הוא מתאים לכל אדם. הצוות המקצועי של מרפאת או.אר, זמין ומגויס לטפל בכל אדם, יחד עם שירות קשוב, אמפטי ומקצועי ביותר.

 

מהו תהליך הטיפול במירה דריי?

הטיפול ב-miraDry מתבצע בשני מפגשים, בהפרש של 3 חודשים, כאשר כל אחד מהם אורך כשעה. הטיפול אינו כואב ואינו פולשני. התוצאות ניכרות כבר לאחר הטיפול הראשון, אך כדי למקסם את הטיפול וכדי להגיע לתוצאות המיטיבות ביותר, הרופא נערך לשני טיפולים. לאחר פגישת ייעוץ, הרופא בונה את התוכנית המומלצת ביותר עבור מצב המטופל, ומוסר הנחיות להכנה ביתית לקראת יום הטיפול כמו גילוח של בית השחי. ביום הטיפול, לאחר הכנה בירוקרטית, יוזרק חומר מאלחש איכותי לאזור המטופל כדי להבטיח שההליך לא יהיה כרוך בכאבים כלל. לאחר הטיפול, הצוות הרפואי מבצע ניקוי, קירור ובדיקה של האזור המטופל ומוודא שההליך התנהל כשורה.

 

איך נראית ההחלמה מהטיפול במירה דריי?

לרוב, ההחלמה מהטיפול ב-miraDry מסתכמת במנוחה, משככי כאבים סטנדרטיים ושימוש מקומי בקרח למשך מספר ימים בודדים. טבען של בלוטות זיעה שנהרסות הוא שאינן מתחדשות, לכן התוצאה של הטיפול ניכרת בירידה משמעותית ומתמשכת של זיעה בבית השחי. כמו בכל הליך רפואי, התוצאות עלולות להשתנות מאדם לאדם, אך רוב המטופלים אינם זקוקים לזמן החלמה ויכולים לחזור לשגרה כהלכתה. עם זאת, מומלץ להמתין מספר ימים טרם השיבה להתעמלות ולפעילות גופנית מאומצת. גוף האדם מכיל כשני מיליון בלוטות זיעה, כאשר רק 2% מהן נמצאות בבית השחי – תופעת ההזעה תמשך בגוף, והיא פונקציה חיונית ונחוצה לבריאותו ופעילותו התקינה של הגוף בשליטה על הטמפרטורה, אך לאחר הטיפול ב-miraDry לא תהיה הזעת יתר בבית השחי. לדברי מומחים, לחיסול בלוטות זיעה באזור בית השחי, אין השפעה על ויסות חום הגוף ולכן אין הזעה מפצה באזורי אחרים בגוף.

 

האם יש תופעות לוואי לטיפול במירה דריי?

מירה דריי תופעות לוואי

נתוני הבטיחות ממחקרים קליניים של miraDry דווחו כטובים מאוד. תופעות לוואי נפוצות לאחר הטיפול, כוללות נפיחות קלה עד בינונית באזור הטיפול, רגישות, עקצוצים ואי נוחות זמנית במשך כשבוע אחד מקסימום. חוסר תחושה קלה או תחושה שונה בעור, באזור בית השחי, עלולה להימשך מספר חודשים. הטיפול ב-miraDry נוחל הצלחה בכל רחבי העולם ועד כה לא התקבל דיווח על תופעות לוואי קבועות.

 

מהן יתרונות הטיפול במירה דריי?

יתרונות הטיפול ב-miraDry הם רבים ועולים על מגוון האלטרנטיבות הקיימות. ראשית, הטיפול אינו כרוך בכאב – עבור מי שחושש לבצע הליך מסוים מפאת הכאב, יכול להיות בטוח עם הטיפול ב-miraDry. שנית, הטיפול מספק תוצאות עמידות, הנשמרות לכל אורך החיים – אין צורך לבצע טיפול חוזר, הטיפול בטכנולוגיית miraDry הורס באופן מבוקר את בלוטות הזיעה לצמיתות. כמו כן, זמן הטיפול הוא קצר ונוח – עבור ההליך נדרשים שני טיפולים קצרים בלבד, האורכים כשעה ולא דורשים ביקור נוסף.

 

מחיר טיפול במכשיר מירה דריי?

תוכנית הטיפול באמצעות במכשיר miraDry הינה אינדיבידואלית ועשויה להשתנות בין מטופל למטופל.
על פי דרגת חומרת הזעת היתר של המטופל נקבע את מספר הטיפולים המומלץ, כאשר מרבית המטופלים נדרשים לעבור שני טיפולים וישנם כאלו שהתוצאות מספקות כבר אחרי טיפול אחד בלבד. עלות טיפול אחד באמצעות מכשיר ה-miraDry הינה 8,000 ₪ ועלות שני טיפולים הינה 15,000 ₪.

המאמר עודכן לאחרונה בתאריך 6/30/2021

לקביעת פגישת התאמה או פרטים נוספים

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי, אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.
מאמרים נוספים

הזעת יתר – מידע ודרכי טיפול

הזעה היא אחת הדרכים לווסת את טמפרטורת הגוף שלנו – אידוי של הזיעה היא דרכו של הגוף להגן עליו מפני סביבה חמה

קרא עוד

הזעת יתר בבית השחי

על מנת שנוכל לטפל בבעיית ההזעה בבית השחי אנו מציגים כאן מספר דרכי טיפול אשר נפרט עליהן בהמשך:

קרא עוד

מה זה Thompson Tee (חולצת iDry)?

חולצת הת'ומפסון הינה חולצה ייחודית למניעת כתמי ועיגולי זיעה באזור בית השחי

קרא עוד

miraDry עדויות

כאן תוכלו לקרוא ולהתרשם מעדויות של אנשים אשר עברו את הטיפול ב miraDry

קרא עוד

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי (במיילים, מסרונים וכד') אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.

האתר הזה מוגן על ידי reCAPTCHA Enterprise ו-Google מדיניות פרטיות ותנאי השימוש.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
[email protected]
עשו לנו לייק: