הבוטוקס הוא מעין תרופת הפלאים לסובלים מהזעת יתר בבית השחי, הידיים, הרגליים, הראש והפנים. הטיפול בבוטוקס הוא על ידי הזרקת החומר בצורה רדודה מתחת לפני העור. הבוטוקס מופק מחלבון טבעי, אשר תכונותיו הייחודיות גורמות לו לחסום את הפרשת הכימיקל האחראי על ניהול בלוטות הזיעה בגוף. הבוטוקס "מיירט"את המסר, בלוטות הזיעה לא מופעלות, והאזור נשאר יבש.

הבוטוקס מאושר על ידי הFDA האמריקאי, דבר המוכיח את אמינותו ובטיחות השימוש בו. על פי מחקרים שנערכו, הבוטוקס מפחית בין 88%-95% מהזיעה בבית השחי. תוצאות הטיפול בבוטוקס ניכרות כבר כ2-4 ימים לאחר ההזרקה, ותוצאותיו שורדות בין 4 חודשים לשנה. בטיפול בהזעת יתר בכפות הידיים, נמצאו אחוזי הצלחה של 85% – 95%, אשר נמשכו לאורך כחצי שנה.

טיפול בבוטוקס עבור הזעת יתר בראש ובפנים דורש מומחיות, אך עדיין מדובר בפתרון מס' 1 והאופציה הטובה ביותר העומדת בפני פציינטים הסובלים מהזעה בפנים.

הטיפול בבוטוקס לא מומלץ לסובלים מהזעת יתר בכפות הרגליים, שכן רק כ50% מהמטופלים מרוצים מהתוצאה, ומרבית המטופלים מספרים על כאבים במהלך הטיפול.

טיפול חוזר בבוטוקס הוא בטוח לחלוטין, אינו פוגם בבריאות, ומשפר את איכות החיים לאין ערוך. בלוטות הזיעה בהן מתמקד הטיפול בבוטוקס אינן מהוות את החלק המרכזי של בלוטות הזיעה בגוף, ולכן, הגוף ממשיך לתפקד כרגיל, ובדרך כלל לא ינסה לפצות על חסימת הבלוטות על ידי עירור יתר של הבלוטות האחרות.

אז איך הטיפול בבוטוקס עובד?

בעזרת מחט דקיקה, המטפל יזריק כמויות קטנטנות של בוטוקס מתחת לשכבת העור הראשונה, בפורמט של רשת, וימשיך לטפל באזורים שהוגדרו מראש כזקוקים להזרקה. הטיפול לא ארוך, וננקטים צעדים כדי להפחית את הכאב (כגון קרח, משחת הרדמה וכו').

דמיינו לעצמכם חיים בו אינכם נדרשים לחשוש כל הזמן שמא כתם זיעה מביך יופיע על חולצתכם, או אירוע חגיגי בו לא תפחדו שהבגד הכהה יוכתם מכמויות הדאודורנט? הטיפול בבוטוקס עבור הזעת יתר יעזור לכם לחיות חיים מלאים יותר וחסרי דאגות.

המאמר עודכן לאחרונה בתאריך 6/28/2018

למידע נוסף אודות הטיפול בבוטוקס

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי, אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.
מאמרים נוספים
טיפול באמצעות מכשיר miraDry

טיפול במכשיר מירה דריי

מירה דריי (miraDry) הוא מכשיר חדשני, ראשון מסוגו בעולם המשמש כפתרון לא פולשני, בטוח ויעיל לטיפול בבעיות של הזעת יתר בבית השחי.

קרא עוד

בוטוקס להזעת יתר

בעת הטיפול בהזעת יתר הזרקת הבוטוקס פשוט חוסמת את העצבים בבית השחי שגורמים להזעת יתר ובכך מונעת הזעה באזור זה.

קרא עוד

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

אני מאשר/ת כי תהיו רשאים לפנות אלי באמצעות דיוור פרסומי (במיילים, מסרונים וכד') אין באמור בכדי להוות הסכמה לביצוע עסקה כלשהי. אני רשאי/ת לחזור בי מהסכמתי זו בכל עת.

האתר הזה מוגן על ידי reCAPTCHA Enterprise ו-Google מדיניות פרטיות ותנאי השימוש.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
[email protected]
עשו לנו לייק: