הזעת יתר היא בעיה ממנה סובלים אנשים רבים, בטווח גילאים רחב. גם עבור אנשים רבים אשר אינם סובלים מהזעת יתר באופן כרוני, הזעה רבה בבית השחי היא תופעה נפוצה וכמעט יומיומית (ודאי במדינה בעלת אקלים חם ולח לאורך מרבית השנה, דוגמת ישראל). עבור כל מי שאי פעם נתקל במצב בו הזעה בבית השחי יוצרת את אותם עיגולי רטיבות בחולצה מהם כולם מעדיפים להימנע, מומלץ להכיר ולנסות את אחד הפתרונות היעילים והנוחים ביותר לבעיה זו כיום – פדים להזעה בבית השחי.

 

פדים להזעה בבית השחי – במה מדובר?

מהם בדיוק פדים להזעה בבית השחי? ובכן, קיימים מספר סוגים שונים של פדים, אך הרעיון הכללי זהה – מדובר בפדים מיוחדים מבד סופג אותם ממקמים באזור בית השחי כך שהם סופגים את הזיעה, וזו אינה מצטברת, מגיעה לחולצה ויוצרת כתמים בלתי רצויים.

סוג אחד יעיל ומומלץ של פדים, אותו ניתן למצוא תחת השם – "רפידות לבית השחי", הוא בעצם פדים רב פעמיים מבד אשר נדבק לחולצה באמצעות פסי דבק מיוחדים. אלו עשויים מדבק מיוחד המיועד לבדים ובגדים, אינו הורס אותם ואינו פוגע בסיבי הבד. רפידות אלו ניתנות לכיבוס ושימוש רב פעמי, ובערכה בה הם מגיעים מקבלים גם פסי דבק רבים, כך שניתן להשתמש בהם מספר רב של פעמים.

גרסה חדשה ומתקדמת ביותר של פדים להזעה בבית השחי נקראת – Top Dry, ומהווה מוצר חדשי ופורץ דרך בתחום זה. כאן מדובר בעצם ברפידות נלבשות – רפידות נגד הזעה (העשויות מבד סופג ונעים למגע) המעוצבות באופן הניתן ללבישה (כמו גופייה אבל מינימאלית ביותר – רק אזור בית השחי ורצועות המתלבשות על הידיים באופן קל ונוח ביותר). פדים אלו פשוט לובשים מתחת לחולצה ושוכחים שהם שם. הם כבר יספגו את כל הזיעה כך שהחולצה שלכם תישאר יבשה ונקייה באזור בית השחי, גם ביום החם והלח ביותר של השנה...

בנוסף לשתי האפשרויות הללו, ניתן כמובן למצוא פדים חד פעמיים נגד הזעה בבית השחי, אותם לובשים מתחת לבגד (נתפסים על בד החולצה) ומשליכים לפח בסיום היום. גם פתרון זה מסייע לאנשים רבים, במיוחד כאשר מדובר בצורך חד פעמי ולא בבעיה קבועה ויומיומית.

 

הבעיה של כתמי הזעה מציקה לאנשים רבים – נשים וגברים כאחד, באופן יומיומי. כאמור, במיוחד במדינה בעלת אקלים ים תיכוני כמו זה המאפיין את ישראל, רבים הימים בשנה בהם אנו מזיעים לא מעט. במיוחד עבור מי שעובד עם לקוחות, מדבר מול אנשים, משתתף בישיבות או נמצא באינטראקציות יומיומיות מסוגים אחרים עם אנשים אחרים, מניעת כתמי הזעה היא דבר רצוי לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם מבחינת התחושה השוטפת. נעים הרבה יותר כשלא מצטברת זיעה בבית השחי, והחולצה מתמלאת כתמי זיעה אשר נשארים לכל אורך היום...

המאמר עודכן לאחרונה בתאריך 4/15/2021

יש לכם שאלות נוספות? אנחנו כאן לענות על כולן! השאירו פרטים בטופס מטה ואנו נחזור אליכם בהקדם:

* שם מלא
דוא"ל
* טלפון
תודה על פניתך, נציגנו יחזור אליך בהקדם
סליחה, איקעה שגיאה. אנא מלאו כל הפרטים ונסו שנית.

מוצרים נלווים

מאמרים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ותוכלו לקבל מדי חודש הצעות, המלצות ועדכונים

* שם מלא
* דוא"ל
סליחה, איקעה שגיאה. אנא נסו שוב.

הזעת יתר iDry Israel

טלפון:
077-8270039
כתבו לנו:
idryisrael@gmail.com
עשו לנו לייק: